O nás

Mgr. Jana Vlková

Koordinátorka a zakladatelka, Lektorka kurzů

Jde mi vlastně o jediné – pomoci dětem, aby se dostaly na svoji vysněnou školu. A to jak těm z 9. tříd, tak těm z 5. Jak uspějí u jednotné zkoušky CERMAT hodně ovlivní minimálně další čtyři roky jejich života, a možná dokonce celý život.

Chci, aby děti do našich kurzů chodily rády. Protože když je bude práce s námi bavit, budou jim naše lekce i více pomáhat. Chci jim také umožnit si vyzkoušet atmosféru přijímaček, ještě než „půjde do tuhého“. Protože by mělo platit, že o přijetí rozhodují znalosti, nikoliv jak zvládnu stres a neznámou situaci během zkoušky…

Vystudovala jsem učitelství Biologie a matematiky na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, dlouhodobě se zajímám o vzdělávání dětí a dospělých. Jsem jednou ze zakladatelek základní školy v Litni, přivedla jsem Virtuální univerzitu třetího věku do Berouna (a jsem velmi ráda, že v ní úspěšně pokračuje berounská knihovna) a pořádala jsem také kurzy pro maminky a ženy 50+ pro jejich lepší začlenění zpět do práce. 15 let jsem současně působila v bankovnictví a financích jako projektový manažer, posledních 5 let jsem byla součástí středního managementu retailového bankovnictví. Jsem životní optimista, který potřebuje na sobě neustále pracovat a vzdělávat se.

Mgr. Lída Klejchová

Garantka za matematiku

Lída vyučuje matematiku, biologii a angličtinu na osmiletém gymnáziu v Praze. Zajímá se o inovativní přístupy ve vzdělávání přírodovědných předmětů. Specializuje se na výuku podle principů Montessori pedagogiky. Absolvovala AMI a AMS kurzy a je akreditovanou montessori učitelkou pro věkovou skupinu 12-18 let. Lektorovala přípravné kurzy na jednotné přijímací zkoušky z matematiky. Lída je u nás garantkou všech materiálů za matematiku.

Mgr. Veronika Králová

Garantka za český jazyk a literaturu

Veronika vyučuje češtinu a literaturu na Gymnáziu v Praze. Veronika je u nás garantkou všech materiálů za český jazyk.

Matyáš Levíček

Matyáš Levíček

Koordinátor oprav a kontrolér srozumitelnosti

Matyáš je studentem berounského gymnázia, věnuje se fotografii a videu. Byl členem dětské komise trilobit, vede kroužek v DDM Beroun. Matyáš u nás koordinuje opravy přijímaček nanečisto a je autorem všech fotek na našem webu.