O nás

Mgr. Jana Vlková

Koordinátorka a majitelka kurzů, lektorka kurzů matematiky a přijímaček nanečisto

Jde mi vlastně o jediné – pomoci dětem, aby se dostaly na svoji vysněnou školu. A to jak těm z 9. tříd, tak těm z 5. Jak uspějí u jednotné zkoušky CERMAT hodně ovlivní minimálně další čtyři roky jejich života, a možná dokonce celý život.

Chci, aby děti do našich kurzů chodily rády. Protože když je bude práce s námi bavit, budou jim naše lekce i více pomáhat. Chci jim také umožnit si vyzkoušet atmosféru přijímaček, ještě než „půjde do tuhého“. Protože by mělo platit, že o přijetí rozhodují znalosti, nikoliv jak zvládnu stres a neznámou situaci během zkoušky…

Vystudovala jsem učitelství Biologie a matematiky na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, dlouhodobě se zajímám o vzdělávání dětí a dospělých. Jsem jednou ze zakladatelek soukromé základní školy v Litni a  spolumajitelka ZŠ Radostná ve Zdicích. Přivedla jsem Virtuální univerzitu třetího věku do Berouna (a jsem velmi ráda, že v ní úspěšně pokračuje berounská knihovna) a pořádala jsem také kurzy pro maminky a ženy 50+ pro jejich lepší začlenění zpět do práce. 15 let jsem současně působila v bankovnictví a financích jako projektový manažer, posledních 5 let jsem byla součástí středního managementu retailového bankovnictví.

Momentálně řediteluji v ZŠ Radostná  (www.zsradostna.cz). Chci, aby děti vzdělávání těšilo a věřím v jejich vnitřní motivaci a chuť objevovat. Práce kolem vzdělávání mě naplňuje a dělá šťastnou.

Jsem životní optimista, který potřebuje na sobě neustále pracovat.

Mgr. Olga Chocová

Lektorka českého jazyka

Olga působila řadu let na berounském gymnáziu, kde vyučovala češtinu a literaturu. Zažila jsem ji sama jako moji třídní profesorku, kdy mě provedla celým naším krásným jazykem.  Připravovala také děti na jednotné přijímací zkoušky. Dnes je aktivní političkou, členkou berounského zastupitelstva a radní Berouna.  Jsem nadšená, že je Olina od letošního roku lektorkou češtiny pro vaše děti!

Mgr. Lída Klejchová

Garantka za matematiku

Lída vyučuje matematiku, biologii a angličtinu na osmiletém gymnáziu v Praze. Zajímá se o inovativní přístupy ve vzdělávání přírodovědných předmětů. Specializuje se na výuku podle principů Montessori pedagogiky. Absolvovala AMI a AMS kurzy a je akreditovanou montessori učitelkou pro věkovou skupinu 12-18 let. Lektorovala přípravné kurzy na jednotné přijímací zkoušky z matematiky. Lída je u nás garantkou všech materiálů za matematiku.

Mgr. Veronika Králová

Garantka za český jazyk a literaturu

Veronika vyučuje češtinu a literaturu na Gymnáziu v Praze. Veronika je u nás garantkou všech materiálů za český jazyk.

Matyáš Levíček

Matyáš Levíček

Koordinátor oprav a kontrolér srozumitelnosti

Matyáš je studentem berounského gymnázia, věnuje se fotografii a videu. Byl členem dětské komise trilobit, vede kroužek v DDM Beroun. Matyáš u nás koordinuje opravy přijímaček nanečisto a je autorem všech fotek na našem webu.